Apie dirbtuves

2017 m. vasario mėnesį Kaune penktą kartą atveriamos „Teatro dirbtuvių“ durys!

Šį kartą kviečiame į edukacinę programą „Aktoriaus dirbtuvės“, skirtą iš arti susipažinti su vaidybos menu ir aktoriaus profesija.

Programa sudaryta atsižvelgiant į pagrindinius aktoriaus profesijos komponentus: vaidybą, improvizaciją, scenos kalbą, vokalą, šokį, kostiumą, scenografiją, dramaturgiją, režisūrą.

„Aktoriaus dirbtuvės“ skirtos visiems, kurie siekia suvokti šiuolaikinio aktoriaus meninio proceso subtilybes ir supranta kūrybą, kaip neatsiejamą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalį.

Dėmesio: šiemet ypatingą naudą gaus norintys sėkmingai pasirengti šių metų stojamiesiems egzaminams į vaidybos studijų programas! Jų laukia papildomos 3 dienų stojamųjų egzaminų repeticijos, kurių metu bus imituojami visi egzaminų etapai ir individualiai konsultuojamas kiekvienas jų dalyvis!

„Aktoriaus dirbtuvių“ tikslai:

  • Suteikti žinių apie skirtingus vaidybos meno komponentus teatre, kine, televizijoje, tarpdisciplininiuose meno projektuose;
  • Suvokti kūrybos procesą, susipažįstant su iškilių menininkų individualia patirtimi;
  • Plėsti kūrybinį ir intelektualinį akiratį, ugdyti kūrybiškumą ir sugebėjimą panaudoti įgytas žinias;
  • Skatinti pasitikėjimą savo individualumu bei intuicija.

„Aktoriaus dirbtuvėse“ veiks vaidybos, improvizacijos, scenos kalbos, vokalo, šokio, kostiumo, scenografijos, dramaturgijos ir režisūros studijos. Garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, suteikdami unikalią galimybę susipažinti su kūrybos procesu be tarpininkų:

„Aktoriaus dirbtuvių“ dalyviams suteikiama galimybė gauti pakvietimus į programos lektorių – scenos meistrų spektaklius!

„Aktoriaus dirbtuvių“ užsiėmimai vyksta šeštadieniais, po 8 akademines valandas. Bendra programos apimtis – 9 dienos (72 akademinės valandos).

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija el.paštu: info@teatrodirbtuves.lt

Bendra programos kaina 219 EUR. Prisijungusiems vėliau ar į atskiras dirbtuvių dalis suteikiama nuolaida. Artimiausius užsiėmimus galite matyti dirbtuvių tvarkaraštyje.

Programa skirta visiems nuo 16 m. amžiaus. Užsiėmimų negalima filmuoti ir fotografuoti. Rengėjai, esant būtinybei, pasilieka teisę keisti užsiėmimų tvarkaraštį, apie tai dalyvius informuojant iš anksto.

Daugiau informacijos: Urtė Grigaliūnaitė, tel. 8 630 35674, el. paštas info@teatrodirbtuves.lt